Play Store

Mobil Play Store Uygulaması Sayesinde Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir.

Uygulama İndir

Apple Store

Cep Telefonunuz APP Store Destekliyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir


Whatsapp Sohbet

Kasım 1 2021  Etiket: , , , 4 Yorum

Whatsapp Sohbet

Whatsapp Sohbet

Teknoloji sayesinde artık kameralı sesli ve her an ücretsiz olarakta sohbet kurduğumuz whatsapp sohbet bizlere kolaylık sağladığı gibi zorluklarda yaşatıyor. Dünyada milyonlarca insan iletişim aracı olarak mesajlaşma özelliği sesli konuşma yanı sıra görüntülü olarakta devam ettirmemize yaramakta. Bu zaman diliminde whatsapp kurucuları nedendir bilinmez yokuşa sürmeye devam ediyor kullanıcılar.

images

WhatsApp güncelleme ile beraber yeni bir kaos daha yaratmaya devam bunlardan bir tanesi 1 Kasım’dan itibaren Android işlemci telefonlarda kullanılmayacağını açıklamasına rağmen Neyin peşinde olduğunu düşündürüyor Çünkü burada teknolojinin bize getirdiği hem faydası hem zararını da bizlere öğretmiş oluyor WhatsApp kullanıcılarının milyonu geçtiğini biliyoruz Dünya üzerinde herkes neredeyse kullanmayan yok Neden böyle bir açıklama yaptığını da bilemiyoruz Ama WhatsApp sohbet sayesinde de onlarca insanla Uzak Yakın demeden sohbetler Kora biliyorduk görüntülü sesli bir şekilde devam eden sohbetlerde artık kısıtlama alıyor Çünkü neden WhatsApp korucularının yeni bir açıklamasıyla bazı Android akıllı telefonlarda artık yüklenmeyecek ve kullanılmayacağını Peki buradaki amacın ne olduğu biraz kafamızı görmeye başlıyoruz abla gelen WhatsApp korucuları bunlardan yani kullanıcılardan çıkarı ne yeni bir telefonla yeni bir işletim sistemimi.

Whatsapp ve kaos düşünceleri

Akıllı telefon sayesinde artık herkes bütün işlemlerini yapabiliyor En çok da sohbeti Pro biliyorlar PC WhatsApp sohbette 2 bu tavası oluşturma düşünceler nereye kadar ne yapmak istiyor ki kullanıcılardaki kargaşayı düşünce kargaşasına neden yaratmak istiyor teknoloji zafiyeti resmen başlıyor yeni biri yüzyılda olmamıza rağmen yaşadığım şu kavuş döneminde bir Kargaşa ortamı yaratması ne kadar doğru.

Peki siz WhatsApp kullanıcıları ve düşüncelerinizi merak ediyoruz açıkçası Sizlerde düşüncelerinizi bu konu altına Yorum yapabilirsiniz.

Teknoloji ilerlemesi daha mı iyiydi diye düşünmüyor insan bende değil her seferinde yeni bir kargaşa ile karşımıza çıkan whatsapp ilerleyen zamanlarda yeni bir kaos ile karsımıza cıkacakmı merak konusu olmaya başladı bile.

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Kız Kıza Sohbet Odaları

Kız Kıza Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Kız Kıza Sohbet Odaları Kız Kıza Sohbet Odalarına hoş geldiniz. Hiçbir koşula bağlı olmayan sıradan bir yetişkin sohbeti arayan kızlarla sohbet etmek >>>

No Resim

Şekerim Sohbet

Şekerim Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Şekerim Sohbet Şekerim Sohbet Odalarına hoş geldiniz. Şeker tadında bir sohbeti hak ettiğinizi düşünüyoruz. Sanal alemde eski sohbet sitelerinden birisi olan Chat Diyarı Sohbet >>>

No Resim

Tatlı Sohbet Odaları

Tatlı Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Tatlı Sohbet Odaları Tatlı Sohbet Odalarına hoş geldiniz. Sohbetin en koyu ve en iyi olduğu tatlı Chat kanallarımızda siz kullanıcılarımızı bekliyoruz. Uzun senelerdir >>>


ChatDiyari.NET;

ChatDiyari.NET Sohbet Odaları sanal alemde sayılı sohbet sitelerinden sadece biridir.


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi