Play Store

Mobil Play Store Uygulaması Sayesinde Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir.

Uygulama İndir

Apple Store

Cep Telefonunuz APP Store Destekliyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir


Whatsapp Sohbet

Kasım 1 2021  Etiket: , , , 4 Yorum

Whatsapp Sohbet

Whatsapp Sohbet

Teknoloji sayesinde artık kameralı sesli ve her an ücretsiz olarakta sohbet kurduğumuz whatsapp sohbet bizlere kolaylık sağladığı gibi zorluklarda yaşatıyor. Dünyada milyonlarca insan iletişim aracı olarak mesajlaşma özelliği sesli konuşma yanı sıra görüntülü olarakta devam ettirmemize yaramakta. Bu zaman diliminde whatsapp kurucuları nedendir bilinmez yokuşa sürmeye devam ediyor kullanıcılar.

images

WhatsApp güncelleme ile beraber yeni bir kaos daha yaratmaya devam bunlardan bir tanesi 1 Kasım’dan itibaren Android işlemci telefonlarda kullanılmayacağını açıklamasına rağmen Neyin peşinde olduğunu düşündürüyor Çünkü burada teknolojinin bize getirdiği hem faydası hem zararını da bizlere öğretmiş oluyor WhatsApp kullanıcılarının milyonu geçtiğini biliyoruz Dünya üzerinde herkes neredeyse kullanmayan yok Neden böyle bir açıklama yaptığını da bilemiyoruz Ama WhatsApp sohbet sayesinde de onlarca insanla Uzak Yakın demeden sohbetler Kora biliyorduk görüntülü sesli bir şekilde devam eden sohbetlerde artık kısıtlama alıyor Çünkü neden WhatsApp korucularının yeni bir açıklamasıyla bazı Android akıllı telefonlarda artık yüklenmeyecek ve kullanılmayacağını Peki buradaki amacın ne olduğu biraz kafamızı görmeye başlıyoruz abla gelen WhatsApp korucuları bunlardan yani kullanıcılardan çıkarı ne yeni bir telefonla yeni bir işletim sistemimi.

Whatsapp ve kaos düşünceleri

Akıllı telefon sayesinde artık herkes bütün işlemlerini yapabiliyor En çok da sohbeti Pro biliyorlar PC WhatsApp sohbette 2 bu tavası oluşturma düşünceler nereye kadar ne yapmak istiyor ki kullanıcılardaki kargaşayı düşünce kargaşasına neden yaratmak istiyor teknoloji zafiyeti resmen başlıyor yeni biri yüzyılda olmamıza rağmen yaşadığım şu kavuş döneminde bir Kargaşa ortamı yaratması ne kadar doğru.

Peki siz WhatsApp kullanıcıları ve düşüncelerinizi merak ediyoruz açıkçası Sizlerde düşüncelerinizi bu konu altına Yorum yapabilirsiniz.

Teknoloji ilerlemesi daha mı iyiydi diye düşünmüyor insan bende değil her seferinde yeni bir kargaşa ile karşımıza çıkan whatsapp ilerleyen zamanlarda yeni bir kaos ile karsımıza cıkacakmı merak konusu olmaya başladı bile.

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Yurt Dışından Sohbet Et

Yurt Dışından Sohbet Et makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Yurt Dışından Sohbet Et Yurtdışından veya daha bir çok ülkeden kesintisiz sohbet, Chat, flört sitelerinde flört etmek gibi düşüncesi olan herkes Chat >>>

No Resim

Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesi

Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesi Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesine hoş geldiniz. Herkesin kadınlarla bire bir canlı olarak sohbet etmek istediklerini >>>

No Resim

Sosyal Tanışma Sitesi

Sosyal Tanışma Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sosyal Tanışma Sitesi Sosyal Tanışma Sitesine hoş geldiniz. Sohbet odalarında bilindiği gibi kadınlar ve erkekler karma olarak sohbet etmektedirler. Arkadaşlık sitelerinde erkeklerin daha >>>


ChatDiyari.NET;

ChatDiyari.NET Sohbet Odaları sanal alemde sayılı sohbet sitelerinden sadece biridir.


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi