Ana Sayfa > Genel > Whatsapp Sohbet

Whatsapp Sohbet

Whatsapp Sohbet

Teknoloji sayesinde artık kameralı sesli ve her an ücretsiz olarakta sohbet kurduğumuz whatsapp sohbet bizlere kolaylık sağladığı gibi zorluklarda yaşatıyor. Dünyada milyonlarca insan iletişim aracı olarak mesajlaşma özelliği sesli konuşma yanı sıra görüntülü olarakta devam ettirmemize yaramakta. Bu zaman diliminde whatsapp kurucuları nedendir bilinmez yokuşa sürmeye devam ediyor kullanıcılar.

WhatsApp güncelleme ile beraber yeni bir kaos daha yaratmaya devam bunlardan bir tanesi 1 Kasım’dan itibaren Android işlemci telefonlarda kullanılmayacağını açıklamasına rağmen Neyin peşinde olduğunu düşündürüyor Çünkü burada teknolojinin bize getirdiği hem faydası hem zararını da bizlere öğretmiş oluyor WhatsApp kullanıcılarının milyonu geçtiğini biliyoruz Dünya üzerinde herkes neredeyse kullanmayan yok Neden böyle bir açıklama yaptığını da bilemiyoruz Ama WhatsApp sohbet sayesinde de onlarca insanla Uzak Yakın demeden sohbetler Kora biliyorduk görüntülü sesli bir şekilde devam eden sohbetlerde artık kısıtlama alıyor Çünkü neden WhatsApp korucularının yeni bir açıklamasıyla bazı Android akıllı telefonlarda artık yüklenmeyecek ve kullanılmayacağını Peki buradaki amacın ne olduğu biraz kafamızı görmeye başlıyoruz abla gelen WhatsApp korucuları bunlardan yani kullanıcılardan çıkarı ne yeni bir telefonla yeni bir işletim sistemimi.

Whatsapp ve kaos düşünceleri

Akıllı telefon sayesinde artık herkes bütün işlemlerini yapabiliyor En çok da sohbeti Pro biliyorlar PC WhatsApp sohbette 2 bu tavası oluşturma düşünceler nereye kadar ne yapmak istiyor ki kullanıcılardaki kargaşayı düşünce kargaşasına neden yaratmak istiyor teknoloji zafiyeti resmen başlıyor yeni biri yüzyılda olmamıza rağmen yaşadığım şu kavuş döneminde bir Kargaşa ortamı yaratması ne kadar doğru.

Peki siz WhatsApp kullanıcıları ve düşüncelerinizi merak ediyoruz açıkçası Sizlerde düşüncelerinizi bu konu altına Yorum yapabilirsiniz.

Teknoloji ilerlemesi daha mı iyiydi diye düşünmüyor insan bende değil her seferinde yeni bir kargaşa ile karşımıza çıkan whatsapp ilerleyen zamanlarda yeni bir kaos ile karsımıza cıkacakmı merak konusu olmaya başladı bile.

Etiketler: , , ,

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

ChatDiyari.Net – Online Chat Sitesi Whatsapp Sohbet - ChatDiyari.Net - Online Chat Sitesi