Play Store

Mobil Play Store Uygulaması Sayesinde Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir.

Uygulama İndir

Apple Store

Cep Telefonunuz APP Store Destekliyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir


Umut Sohbet Odaları

Aralık 7 2021  Etiket: , , 8 Yorum

Umut Sohbet Odaları

 

umutt

Umudumuzun tükenmeye yüz tutmuş olduğu şu günlerde kaderin kederimize yüklemiş olduğu ağırlıktan yakınıp duruyoruz. İnsanlara güvenimiz her geçen gün biraz daha azalırken boşluğa düşüyor psikolojik sorunlar yaşamaya başlıyoruz. Karamsarlıklar bir türlü peşimizi bırakmıyor.

Peki ne yapmalıyız? Bu depresif hallerimizden, karamsarlıklarımızdan kurtulmak için. Elbet her gecenin bir sabahı olduğu gibi her karanlığında bir aydınlık zamanı olması gerekiyor, sonuçta tarih tekerrürden ibaret değilmiydi ? Birilerinin yaşadıklarını biz belki farklı boyutta yaşıyor ve yeniliklere kucak açıyoruz.

Sorunumuz bir nebzede olsa nedenini bulduğumuza göre şimdi ne yapabileceğimiz hakkında yorum yapalım; bence sorunun başlangıcı umudumuzun tükenmesi olduğuna göre umuda sarılmayı deneyelim, güven duygumuzu yeniden gözden geçirebilelim ve kendimize bir kaç soru soralım.

Bu insanların hepsi mi menfaat ve çıkar gözetiyor ?

Konuşarak rahatlayacağımı bildiğime göre kimlerle sıkıntılarımı paylaşabilirim ?

Yeni insanlarla tanışarak yeni bilgiler edinmek beni rahatlatır mı ?

Bunlar şimdilik benim aklımdan geçenler tabi ki sizler de bu sorulara ekleme yaparak paylaşımda bulunabilirsiniz.

Şimdi kendimizce sorular sorduk peki cevaplar yok mu ? Her zaman soru varsa ve kendimize soruyorsak illaki cevabıda kendimizde aramamız lazım. Ben bu soruları kendime sordum o halde kendimce cevaplayayım.

İlk soru menfaat üzerine idi, bütün insanlar menfaatçi ise bendemi öyleyim tamamen kendimi mi düşünüyorum dedim kendi kendime. Evet tabi ki menfaatimi düşünüyorum maddi ve manevi sorun yaşamak istemem fakat menfaatlerimi düşünürken kimseye de zarar vermemek adına ne ben yıkılıyorum nede başkasını yıkıyorum o halde; demek ki bir başkası da benim gibi düşüne bilir zarar görmez ama zarar da vermez.

İkinci soru konuşarak rahatlamak için kimleri seçeceğimle ilgili idi, her zaman yakınlarımızla paylaşamadığımız içimizde tuttuğumuz sıkıntılarımız olmuştur, tabi ki benim de var ! Misal öz  kardeşime anlatamadığım bir konuyu yabancı biriyle paylaştığımda onda kalacağına emin olabiliyorum ve rahatlıyorum. Bu misallere de bir çok ekleme yapıla bilir sizde yapmak isterseniz tabi ki yorum kısmında paylaşmanızı çok isterim.

Üçüncü soruya geldik Yeni insan,yeni bilgiler ne kadar egzotik geliyor değil mi ? Şahsen ben yenilikleri çok severim yeni arkadaşlıklar bir bulmaca sanki onu çözmek onu tanımak ve ondan gidemediğim göremediğim yerler hakkında bilgi almak yazarken bile heyecan duygum kabarmadı değil ya siz okurken ne düşündünüz ? Yine yorumlarınızı bekler durumdayım 🙂

Peki yeni insanları nasıl nerede bulacağım, herek sosyal durumum gerekse maddi durumum her zaman yeni yerlere gitmemi engelliyor . Fakat teknoloji öyle bir imdadıma yetişiyor ki burada sosyal platformlar özellikle sohbet platformları hiç gidemediğim göremediğim yerleri tanımama vesile oluyor. Buna da bir örnek vermek gerekirse ; Ben Karadeniz aşığıyım gittim mi ? Hayır fakat Chatdiyari.net adresindeki karadenizli arkadaşlarım sağ olsun o kadar güzel anlatıyorlar ki sanki gitmiş o yeşilin binbir farklı tonunu gözümle görmüş gibi oluyorum.

Chatdiyari.net de Umut Sohbet odaları işte tamda bu sebeple sizler için açıldı. Umudumuzu kaybetmeyelim kendimizi insanları tanıyarak kazanacağım şeylere odaklayalım. Muhakkak yine bizi kırabilecek üzebilecek kişilerde olacaktır , bu durumda Umut Sohbet Odaları yetkilileri sizin herhangi bir şekilde rahatsız edilmemeniz için emin olun gerekeni yapacaklardır.

Bol umutlu yarınlara deyip sözümü şimdilik burada kesiyorum .

Hoş Kalın…

umut

 

Yorumlar (8 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Yurt Dışından Sohbet Et

Yurt Dışından Sohbet Et makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Yurt Dışından Sohbet Et Yurtdışından veya daha bir çok ülkeden kesintisiz sohbet, Chat, flört sitelerinde flört etmek gibi düşüncesi olan herkes Chat >>>

No Resim

Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesi

Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesi Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesine hoş geldiniz. Herkesin kadınlarla bire bir canlı olarak sohbet etmek istediklerini >>>

No Resim

Sosyal Tanışma Sitesi

Sosyal Tanışma Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sosyal Tanışma Sitesi Sosyal Tanışma Sitesine hoş geldiniz. Sohbet odalarında bilindiği gibi kadınlar ve erkekler karma olarak sohbet etmektedirler. Arkadaşlık sitelerinde erkeklerin daha >>>


ChatDiyari.NET;

ChatDiyari.NET Sohbet Odaları sanal alemde sayılı sohbet sitelerinden sadece biridir.


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi