Ana Sayfa > Genel > Sohbette Edep ve Adap

Sohbette Edep ve Adap

Sohbette Edep ve

Saygı,Sevgi,Anlayış,Empati..

Edep hepimizin makyajıdır. Yaptığımız bir sohbette edep ve adap her nerde olursak olalım öncelikle dikkat çeken dış görünüşümüz ve sonrasında konuştuğumuz konunun ne kadar dikkat çekici olduğudur. Günümüzdeki en büyük eksiklik; iletişim kurarken ‘’geldiği gibi konuşmak’’.

Oysaki değerlerimize dikkat ederek edep kuralları dahilinde konuşursak konu 2. Planda kalmış, biz ve edebimiz ön plana geçmiş demektir. Edepli olmak, konuşurken veya günlük hareketlerimizde adab-ı muaşeret kurallarına uymak aslında uzun zamandır hepimizin aç olduğu değerlerdir.

Edep ve adap hakkında küçük bir bilgilendirme yaptıktan sonra sitemiz hakkında da biraz bilgi vermek isteriz. Sitemiz kuralları gereği saygı, seviye ve kaliteden ödün vermeden en özlü sohbetlerinizi yapabileceğiniz şekilde bir altyapıyla çalışmaktadır. Tüm adminlerimiz önceliği edep ve adap kurallarına vermektedir.

Sanal yada Real Dostlar

Bu çerçevede yapılacak her türlü sohbet hem sizler hem bizler açısından daha ileriye gitmek için bir anahtardır. Biz bu anahtar sayesinde sadece sanal yaşamda değil aynı zamanda reel yaşamınızda da etkili olabilmeyi amaçlamaktayız. Her ne kadar sohbet sitelerine sanal gözüyle baksak da hepimiz biliyoruz ki reel yaşamımızı da etkilemekte. Buraya ayırdığımız vakit, burada tanıdığımız-tanıştığımız insanlar, burada yapılan sohbetler vs. reel yaşamımızdan bir parça.

Bu sebeple yaşamımızı (sanal veya reel) etkileyecek bu ortamın edep ve adap kurallarını taşıması bizim için önemli. Sitemize giriş yaptığınız anda sizde bunun farkına varacak ve tekrar tekrar sitemize geleceksiniz. Sohbet etmeyi seven, sizinle tanışmak isteyen bir çok bireyin uğrak mekanı olan sitemiz siz sohbete bağlı kaldığınız müddetçe sizlere severek hizmet etmeye devam edecektir.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

ChatDiyari.Net – Online Chat Sitesi Sohbette Edep ve Adap - ChatDiyari.Net - Online Chat Sitesi