Play Store

Mobil Play Store Uygulaması Sayesinde Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir.

Uygulama İndir

Apple Store

Cep Telefonunuz APP Store Destekliyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir


Sohbette Edep ve Adap

Kasım 8 2021  Etiket: , , , , , , , , 4 Yorum

Sohbette Edep ve Adap

Sohbette Edep ve

IMG 20211107 181505

Saygı,Sevgi,Anlayış,Empati..

Edep hepimizin makyajıdır. Yaptığımız bir sohbette edep ve adap her nerde olursak olalım öncelikle dikkat çeken dış görünüşümüz ve sonrasında konuştuğumuz konunun ne kadar dikkat çekici olduğudur. Günümüzdeki en büyük eksiklik; iletişim kurarken ‘’geldiği gibi konuşmak’’.

Oysaki değerlerimize dikkat ederek edep kuralları dahilinde konuşursak konu 2. Planda kalmış, biz ve edebimiz ön plana geçmiş demektir. Edepli olmak, konuşurken veya günlük hareketlerimizde adab-ı muaşeret kurallarına uymak aslında uzun zamandır hepimizin aç olduğu değerlerdir.

Edep ve adap hakkında küçük bir bilgilendirme yaptıktan sonra sitemiz hakkında da biraz bilgi vermek isteriz. Sitemiz kuralları gereği saygı, seviye ve kaliteden ödün vermeden en özlü sohbetlerinizi yapabileceğiniz şekilde bir altyapıyla çalışmaktadır. Tüm adminlerimiz önceliği edep ve adap kurallarına vermektedir.

Sanal yada Real Dostlar

Bu çerçevede yapılacak her türlü sohbet hem sizler hem bizler açısından daha ileriye gitmek için bir anahtardır. Biz bu anahtar sayesinde sadece sanal yaşamda değil aynı zamanda reel yaşamınızda da etkili olabilmeyi amaçlamaktayız. Her ne kadar sohbet sitelerine sanal gözüyle baksak da hepimiz biliyoruz ki reel yaşamımızı da etkilemekte. Buraya ayırdığımız vakit, burada tanıdığımız-tanıştığımız insanlar, burada yapılan sohbetler vs. reel yaşamımızdan bir parça.

Bu sebeple yaşamımızı (sanal veya reel) etkileyecek bu ortamın edep ve adap kurallarını taşıması bizim için önemli. Sitemize giriş yaptığınız anda sizde bunun farkına varacak ve tekrar tekrar sitemize geleceksiniz. Sohbet etmeyi seven, sizinle tanışmak isteyen bir çok bireyin uğrak mekanı olan sitemiz siz sohbete bağlı kaldığınız müddetçe sizlere severek hizmet etmeye devam edecektir.

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Kız Kıza Sohbet Odaları

Kız Kıza Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Kız Kıza Sohbet Odaları Kız Kıza Sohbet Odalarına hoş geldiniz. Hiçbir koşula bağlı olmayan sıradan bir yetişkin sohbeti arayan kızlarla sohbet etmek >>>

No Resim

Şekerim Sohbet

Şekerim Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Şekerim Sohbet Şekerim Sohbet Odalarına hoş geldiniz. Şeker tadında bir sohbeti hak ettiğinizi düşünüyoruz. Sanal alemde eski sohbet sitelerinden birisi olan Chat Diyarı Sohbet >>>

No Resim

Tatlı Sohbet Odaları

Tatlı Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Tatlı Sohbet Odaları Tatlı Sohbet Odalarına hoş geldiniz. Sohbetin en koyu ve en iyi olduğu tatlı Chat kanallarımızda siz kullanıcılarımızı bekliyoruz. Uzun senelerdir >>>


ChatDiyari.NET;

ChatDiyari.NET Sohbet Odaları sanal alemde sayılı sohbet sitelerinden sadece biridir.


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi