Play Store

Mobil Play Store Uygulaması Sayesinde Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir.

Uygulama İndir

Apple Store

Cep Telefonunuz APP Store Destekliyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir


Sohbette Edep ve Adap

Kasım 8 2021  Etiket: , , , , , , , , 4 Yorum

Sohbette Edep ve Adap

Sohbette Edep ve

IMG 20211107 181505

Saygı,Sevgi,Anlayış,Empati..

Edep hepimizin makyajıdır. Yaptığımız bir sohbette edep ve adap her nerde olursak olalım öncelikle dikkat çeken dış görünüşümüz ve sonrasında konuştuğumuz konunun ne kadar dikkat çekici olduğudur. Günümüzdeki en büyük eksiklik; iletişim kurarken ‘’geldiği gibi konuşmak’’.

Oysaki değerlerimize dikkat ederek edep kuralları dahilinde konuşursak konu 2. Planda kalmış, biz ve edebimiz ön plana geçmiş demektir. Edepli olmak, konuşurken veya günlük hareketlerimizde adab-ı muaşeret kurallarına uymak aslında uzun zamandır hepimizin aç olduğu değerlerdir.

Edep ve adap hakkında küçük bir bilgilendirme yaptıktan sonra sitemiz hakkında da biraz bilgi vermek isteriz. Sitemiz kuralları gereği saygı, seviye ve kaliteden ödün vermeden en özlü sohbetlerinizi yapabileceğiniz şekilde bir altyapıyla çalışmaktadır. Tüm adminlerimiz önceliği edep ve adap kurallarına vermektedir.

Sanal yada Real Dostlar

Bu çerçevede yapılacak her türlü sohbet hem sizler hem bizler açısından daha ileriye gitmek için bir anahtardır. Biz bu anahtar sayesinde sadece sanal yaşamda değil aynı zamanda reel yaşamınızda da etkili olabilmeyi amaçlamaktayız. Her ne kadar sohbet sitelerine sanal gözüyle baksak da hepimiz biliyoruz ki reel yaşamımızı da etkilemekte. Buraya ayırdığımız vakit, burada tanıdığımız-tanıştığımız insanlar, burada yapılan sohbetler vs. reel yaşamımızdan bir parça.

Bu sebeple yaşamımızı (sanal veya reel) etkileyecek bu ortamın edep ve adap kurallarını taşıması bizim için önemli. Sitemize giriş yaptığınız anda sizde bunun farkına varacak ve tekrar tekrar sitemize geleceksiniz. Sohbet etmeyi seven, sizinle tanışmak isteyen bir çok bireyin uğrak mekanı olan sitemiz siz sohbete bağlı kaldığınız müddetçe sizlere severek hizmet etmeye devam edecektir.

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Yurt Dışından Sohbet Et

Yurt Dışından Sohbet Et makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Yurt Dışından Sohbet Et Yurtdışından veya daha bir çok ülkeden kesintisiz sohbet, Chat, flört sitelerinde flört etmek gibi düşüncesi olan herkes Chat >>>

No Resim

Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesi

Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesi Kadınlarla Sohbet ve Tanışma Sitesine hoş geldiniz. Herkesin kadınlarla bire bir canlı olarak sohbet etmek istediklerini >>>

No Resim

Sosyal Tanışma Sitesi

Sosyal Tanışma Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sosyal Tanışma Sitesi Sosyal Tanışma Sitesine hoş geldiniz. Sohbet odalarında bilindiği gibi kadınlar ve erkekler karma olarak sohbet etmektedirler. Arkadaşlık sitelerinde erkeklerin daha >>>


ChatDiyari.NET;

ChatDiyari.NET Sohbet Odaları sanal alemde sayılı sohbet sitelerinden sadece biridir.


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi