Hoşgeldin Misafir, Chat Sohbet Portalımızda 6 kategori altında toplam 1998 konu bulunmaktadır, misafirlerimiz bu konulara toplam olarak 0 yorum yaptılar ve konuları oyladılar.

49 Defa izlendi

Rüyada zülüf görmek ne anlama gelir?

Rüyada zuluf ne anlama gelir?, Rüyada zuluf görmek ne anlama gelir?, Rüyada zuluf tabiri nedir?, zuluf Rüya Tabirleri.

Molla Cami:  Rüyada iki taraftan görülen zülüfler, hayırlı ve temiz iki erkek çocuğa sahibi olmaya işarettir. Bazen de zülüf görmek, hastalıktan şifa bulmaya işaret olabilir.

Nablusi: Rüyada görülen zülüf, onu taşıyan için mübarek erkek çocuktur. Zülüfü başında gören kimse için maldır. Zülüf, cariyedir. Çok zülüfler, gören kimse için cariyelerdir. Kadının rüyada zülüf ve saçlarını örmesi, onun reis bir çocuk doğurmasina ve senenin ucuzluk ve bolluğuna delalet eder. Eğer kadm zülüf ve saçlarını kalın ve birbirine dolaşmış olduğunu görse, şöhret bulacağı bir iş işler. Kadının saçlarını halka göstermesi onun için rezalet ve rüsvaylık-tır. Kadının saçının siyahlığı, kocasının halinin güzelliğine ve kocası yanında olan kıymetine delalet eder. Kadının rüyada başını devamlı olarak açık görmesi kocasının kaybolup bir daha ona dönmemesine delalet eder. Eğer kocası yoksa ebediyen evlenmemesine, kadının saçını berrak ve siyah görmesi kocasının malı ile zengin olmasma delalet eder.

Bu Konu sheqeR Tarafından 2019-03-16 Tarihinde Açılmıştır.
Copyright © 2019 ChatDiyari - Tüm Hakları Saklıdır.