Hoşgeldin Misafir, Chat Sohbet Portalımızda 6 kategori altında toplam 1998 konu bulunmaktadır, misafirlerimiz bu konulara toplam olarak 0 yorum yaptılar ve konuları oyladılar.

42 Defa izlendi

Rüyada üflemek görmek ne anlama gelir?

Rüyada uflemek ne anlama gelir?, Rüyada uflemek görmek ne anlama gelir?, Rüyada uflemek tabiri nedir?, uflemek Rüya Tabirleri.

Nablusi: Rüyasında üflemek görmeniz; ateşe üflemek, fitneye delalet eder. Yere üflemek, sırları keşfetmeye ve sır saklamayan kimseye sır söylemeye delalet eder. Bir kimse rüyada bir kadının fercine üflediğini görse, Hz. Meryem’in kıssasına göre, o kadının hamile olmasına delalet eder. Et v.s. gibi şeyleri pişirmek için üflemek, menfaat kasdıyla bir şeyi tahrik etmeye delalet eder. Rüyada üflemek, pişirmek için olmayıp, çocuğa da delalet etmezse, üzüntü ve kedere delalet eder. Sura üflenmesi, salih kimselerin kurtuluşuna, onu işitmek de muzdarip edecek haberleri işitmeye delalet eder. Eğer surun sesini sadece rüya sahibi işitirse, bazan o haberler sadece kendisine aittir, bütün halk işitirse, haberlerinde bütün halka ait olmasına delalet eder. İkinci suru işitmek, geçiminin devamına, gizli şeylerin ve sırların meydana çıkmasına, hastanın iyileşmesine, hapisin hapislikten kurtulmasına yahut misafirlerin toplanmasına işaret eder.

Bu Konu sheqeR Tarafından 2019-04-17 Tarihinde Açılmıştır.
Copyright © 2019 ChatDiyari - Tüm Hakları Saklıdır.