Hoşgeldin Misafir, Chat Sohbet Portalımızda 6 kategori altında toplam 1114 konu bulunmaktadır, misafirlerimiz bu konulara toplam olarak 0 yorum yaptılar ve konuları oyladılar.

11 Defa izlendi

Rüyada savaşmak görmek ne anlama gelir?

Rüyada savasmak ne anlama gelir?, Rüyada savasmak görmek ne anlama gelir?, Rüyada savasmak tabiri nedir?, savasmak Rüya Tabirleri.

Nablusi: Rüyanızda savaşmak görmeniz; değişik şekillerde yorumlanmaktadır. İbn-i Sîrîn’in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında Allah rızası için savaştığını görmesi; o kimsenin gerek kendi hali ve gerekse ev halkının hali doğruluk üzeredir. Rüya sahibinin rızkının genişleyeceğine ve parasının artacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir savaştan kaçtığını görmesi; o kimsenin evinin sakinlerine, özellikle hanımına karşı şefkat ve merhametinin azlığına yorumlanır. Kirmânî’nin yorumuna göre: Rüyanızda savaşa gidip kazandığınızı görmeniz; sizin fazilet ve şan kazanacağınıza işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir memleket halkının savaşa katıldıklarını görmesi; o kimsenin arzularının yerine geleceğine ve düşmanlarına üstünlük sağlayacağına işaret eder. Câbiru’l-Mağribi?nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında yalnız başına düşmanla savaştığını görmesi; o kimsenin zengin olacağına, düşmanı yendiğini görmesi; o kimsenin helalinden rızık kazanacağına delalet eder.

Bu Konu sheqeR Tarafından 2019-05-11 Tarihinde Açılmıştır.
Copyright © 2019 ChatDiyari - Tüm Hakları Saklıdır.