Hoşgeldin Misafir, Chat Sohbet Portalımızda 6 kategori altında toplam 1114 konu bulunmaktadır, misafirlerimiz bu konulara toplam olarak 0 yorum yaptılar ve konuları oyladılar.

10 Defa izlendi

Rüyada satranç görmek ne anlama gelir?

Rüyada satranc ne anlama gelir?, Rüyada satranc görmek ne anlama gelir?, Rüyada satranc tabiri nedir?, satranc Rüya Tabirleri.

Nablusi: Rüyanızda satranç görmeniz, çeşitli insanlarla muaşerete, hükümdar için büyük bir şehire, ferahlık ve sevince erişmeğe işarettir. Rüyada satranç,tavla ve cevizle oynamak, hileye ve münakaşaya işarettir.Bir kimse satranç oynadığını görse, onun adi bir düşmanı olur.Oyun oynanıtmayan satrancı görmek, o işlerinden çıkarılmış adamlara;oyananan satrancı görmek de. yüksek rütbeli adamlara işarettir.Eğer bir yerde satranç aletlerinin ileriye veya geriye sürülüp çekildiği görülse, o yerin valisi için bir harp veya düşmanlık meydana gelebilir.Satranç, harbe, düşmanlığa, tazminata, sırlara muttali olmaya, bir halden diğer bir hale dönüşmeye, meslek sahibi olmaya, mizacın bozulmasına ve yolculuğa işarettir,Eğer iki oyuncudan birisi diğerini yense, galip gelen zafere erişir.Rüyada satranç oynadığını gören kimse, kendisinin leh ve aleyhinde olacağını bilmediği halde kavga ve münakaşa çıkarmaya çalışmasına işaret eder.

Bu Konu sheqeR Tarafından 2019-05-11 Tarihinde Açılmıştır.
Copyright © 2019 ChatDiyari - Tüm Hakları Saklıdır.