Hoşgeldin Misafir, Chat Sohbet Portalımızda 6 kategori altında toplam 1114 konu bulunmaktadır, misafirlerimiz bu konulara toplam olarak 0 yorum yaptılar ve konuları oyladılar.

15 Defa izlendi

Rüyada sarnıç görmek ne anlama gelir?

Rüyada sarnic ne anlama gelir?, Rüyada sarnic görmek ne anlama gelir?, Rüyada sarnic tabiri nedir?, sarnic Rüya Tabirleri.

Nablusi: Rüyada sarnıç görmeniz, su konulduğundan dolayı hanıma, bazen de cüzdan, hazine, sandık ve çukur gibi içine mal konularak saklanan şeylere işarettir. Sarnıç, arkadaş ve evladı gibi sırnna vakıf herkese işarettir.Su samıcında zeytin yağı görmek, sarnıç sahibinin zenginligine işaret ettiği gibi, zeytin yağı samıcında su görmek de, zeytin yağının kıtlaşacagina işarettir.ami sarnıcı caminin imamına, han ve tekkelerin sarnıcı da onların mütevelli ve bakıcılarına işarettir.Rüyada evinin münasebptsiz bir yerinde sarnıç oldu9unu gören kimsenin,ailesine veya her hangi bir yerdeki akrabasına cin musallat olur.Rüyada sarnıçta, yağ, bal, veya süt olduğunu gören kimsenin hanımının hamile olduguna ve faydalı şeylerin artmasına delalet eder.

Bu Konu sheqeR Tarafından 2019-05-11 Tarihinde Açılmıştır.
Copyright © 2019 ChatDiyari - Tüm Hakları Saklıdır.