Hoşgeldin Misafir, Chat Sohbet Portalımızda 6 kategori altında toplam 1114 konu bulunmaktadır, misafirlerimiz bu konulara toplam olarak 0 yorum yaptılar ve konuları oyladılar.

9 Defa izlendi

Rüyada rüzgar görmek ne anlama gelir?

Rüyada ruzgar ne anlama gelir?, Rüyada ruzgar görmek ne anlama gelir?, Rüyada ruzgar tabiri nedir?, ruzgar Rüya Tabirleri.

Nablusi: Rüyanızda rüzgar görmeniz, kuvvetine fayda ve zarar bakımından kendisinden aşağıdaki mahlukat üzerine kahr ve galabesinden dolayı sultana delalet eder. Bazan da sultanın mülk ve askerine, yardımcılarına, emirlerine, askerlerin haberlerine delalet eder. Rüzgarın Süleyman (A.S.)’m hizmet ve yardımında bulunduğu malumdur. Bazan rüzgar, şiddetle estiği zamandaki sesinden, ağaçlan düşürdüğünden, gemileri batırdığından dolayı haraba ve afata delalet eder. özellikle batı tarafmdan esiyorsa. Çünkü Ad kavmini helak eden rüzgar bu rüzgardır. Yine bu rüzgar, yağmur yağdıran bulutları yüklü değildir. Bazan da rüzgar ucuzluk ve bolluğa, zafer ve müjdeye delalet eder. Özellikle rüzgar rahmet yüklü bulutları taşıyorsa. Çünkü nebatat ve ağaçların salahı bu rüzgarladır. Bu seba rüzgarlarıdır. Arapların bunu «seba rüzgan» diye isimlendirmeleri, seba rüzgarımn Ad kavmini helak eden batı rüzgarının zıddı, olmasına tabir olunur.

Bu Konu sheqeR Tarafından 2019-05-14 Tarihinde Açılmıştır.
Copyright © 2019 ChatDiyari - Tüm Hakları Saklıdır.