Hoşgeldin Misafir, Chat Sohbet Portalımızda 6 kategori altında toplam 1746 konu bulunmaktadır, misafirlerimiz bu konulara toplam olarak 0 yorum yaptılar ve konuları oyladılar.

7 Defa izlendi

Rüyada mayısböceği görmek ne anlama gelir?

Rüyada mayisbocegi ne anlama gelir?, Rüyada mayisbocegi görmek ne anlama gelir?, Rüyada mayisbocegi tabiri nedir?, mayisbocegi Rüya Tabirleri.

Nablusi: Rüyanızda mayısböceği görmeniz; sinirli ve ailesinin nafakasınısıkan kimsedir. Mayıs böceğinin erkeği, şerli hizmetçiye, dişisi de, lohusa kadının ölmesine işarettir. Mayıs böceği hayırsız ve inatçı bir kadındır. Bundan dolayı mayıs böceğine rastgeldiğini gören kimse inatçı bir kadınlakarşılaşır. Mayıs böceğinin akrebe dönüştüğünü görmek, kendisinde düşmanlığı yok zannolunan düşmana işarettir.Rüyada görülen mayıs böceği, haram mal sahibi bir düşmandır. Bazen de mayıs böceği, yolculuk yapan ve malı bir şehirden diğer bir şehire nakleden kinli, bir kimseye işarettir. Rüyada görülen mayıs böceği, gazaplı ve ailesinin nafakasını sıkan kimsedir. Mayıs böceğinin erkeği, şerli hizmetçiye, dişisi de, lohusa kadının ölmesine işaret eder.

Bu Konu sheqeR Tarafından 2019-06-12 Tarihinde Açılmıştır.
Copyright © 2019 ChatDiyari - Tüm Hakları Saklıdır.