Hoşgeldin Misafir, Chat Sohbet Portalımızda 6 kategori altında toplam 2355 konu bulunmaktadır, misafirlerimiz bu konulara toplam olarak 0 yorum yaptılar ve konuları oyladılar.

13 Defa izlendi

Rüyada kale duvarı görmek ne anlama gelir?

Rüyada kale duvari ne anlama gelir?, Rüyada kale duvari görmek ne anlama gelir?, Rüyada kale duvari tabiri nedir?, kale duvari Rüya Tabirleri.

Molla Cami:  Rüyanızda kale duvarı görmeniz; hakim ve islam şeriatiyle tabir olunur. Bir memleketin yahut kale duvarının yıkılması; o ülke padişahının vefatına, dini hükümlerin tatbikatında gevşek davranılacağına, asayişin azalacağına işarettir. Surdan bir parçanın kopması, devlet hizmetinde vazifeli birinin vefatına delalet eder. Yeni bir sur imarı; yeni bir padişah ve adalet demektir. Surun bazı kısımlarının tamiri; yeni bir valiye, aynı zamanda dini hükümlerin bazı meselelerde tatbikine işarettir. Kirmani demiştir ki: Bir şehrin sağ tarafındaki sur ve yakınındakiler; devlet başkanıyle, sol tarafındakiler; valiyle, surun beldeden uzak olan yerleri; emniyet ve yaşayıştaki refahla tabir olunur. Şehrin arka tarafındaki sur; zevceyi, surla uzaktan yakından bağlantılı olan şeyler; evlatları temsil eder. Kale duvarının üzerindeki şerefeler; oranın ileri gelenleri, mazgallarsa; kadınlarıdır. Rüya bunlara göre tabir olunur.

Bu Konu sheqeR Tarafından 2019-07-01 Tarihinde Açılmıştır.
Copyright © 2019 ChatDiyari - Tüm Hakları Saklıdır.