Hoşgeldin Misafir, Chat Sohbet Portalımızda 6 kategori altında toplam 2355 konu bulunmaktadır, misafirlerimiz bu konulara toplam olarak 0 yorum yaptılar ve konuları oyladılar.

11 Defa izlendi

Rüyada kadınlık organı görmek ne anlama gelir?

Rüyada kadinlik organi ne anlama gelir?, Rüyada kadinlik organi görmek ne anlama gelir?, Rüyada kadinlik organi tabiri nedir?, kadinlik organi Rüya Tabirleri.

Molla Cami:  Rüyanızda kadınlık organı görmeniz; sıkıntı ve mihnet içinde bulunan kimsenin üzüntü ve kederden kurtulmasına, ihtiyaçlı kimsenin ihtiyacını gidermesine, bekar için evlenmeye, yola gitmeye, şirket kurmaya, sırları açıklamaya, madenlere ve gizli şeylere muttali olmaya delalet eder.Erkek organı, kadın organına, kadın organı da, kabir, tandır ve fırına delalet eder. Bazan kedere bazan da rüya sahibinin tasarrufunda bulunan kadın organına delalet eder. Bazan kadın organı ile erkek organı Cehenneme veya Cennete girmeyi gerektiren şeye delalet eder. Çünkü onlar şehvet mahalleridir. Bazan da —kadın organının çeşitli adları olduğundan— şüpheli bir şekilde hamile kalmaya delalet eder. Sıkıntı içinde bulunan bir kimse rüyada güzel bir kaduı organı görse, sıkıntıdan kurtarır ve onun ihtiyacı gider. Eğer uzak bir yolculuğa giderse orada rahatlığa kavuşur. Bazan da o kimse eğer şirket kurmayı arzu ediyorsa, rahatlığa erişir. Eğer rüyayı gören gizli ve maden gibi şeyleri keşfedenlerden olursa, maksadına erişir. Bazan rüya sahibi akrabalarını ziyaret eder. Gördüğü kadın organından faydalanırsa, emanet olan bir malda tasarruf eder. Rüyada cima etse, bazan rüya sahibi hapsedilir. Eğer rüya sahibi üzerine şüpheli bir iş vukubulacak olsa ve o işin hayırlığı ne okluğunu bilmese, ondan hayır ve doğru olan her ne ise meydana gelir ve işine usul-i dairesinde kavuşur. Eğer rüya sahibi günahkarsa tevbe eder ve hidayete erişir. Eğer namazını kılmıyorsa kılmaya başlar. Veya yapılan tavsiyeyi kabul eder. Rüyayı gören hasta ise, ölümü yaklaşır veya sağ olduğu halde kabrini hazırlar.

Bu Konu sheqeR Tarafından 2019-07-03 Tarihinde Açılmıştır.
Copyright © 2019 ChatDiyari - Tüm Hakları Saklıdır.