Ana Sayfa > Genel > İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

Her diyardan insanlara kucak açan en kalabalık ilimiz İstanbul Chatdiyari.net tarafından da görmezden gelinemezdi.Chatdiyari.net olarak İstanbul sohbet odaları ile tüm İstanbul da yaşayan vatandaşlarımızın hem sanal hem reel ortamda buluşturmayı, zamanlarını en güzel ve huzurlu şekilde geçirmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

İstanbul ki ne destanlara konu olmuş birçok isimde adlandırılmış sevdalara, umutlara, hasretlere ve kavuşmalara sebep olmuştur. Nice türküler yakılmış şiirler okunmuştur İstanbul adına. Anadolu ve Avrupa yakasını birleştirdiği gibi aşkla yanan gönülleri birleştirmiştir. Yeri gelmiş ekmek parası, yeri gelmiş gönül yarası olmuştur.

Ahh İstanbul ne güzel bir şehirsin sen, gündüzün ayrı güzel gecen ayrı güzel.Bir o kadarda karışıksın içinde neler gizler biriktirirsin de dile getirmezsin kussan belki de hiç birimizi sokağına almazsın, senin muhteşemliğine layık olamadık, sana sahip çıkamadık görkeminin ihtişamımın kıymetini bilemedik affet bizi İstanbul.

Gelin şimdi sizlerle Chatdiyari.net bünyesinde açılmış olan İstanbul sohbet odalarında İstanbul’u konuşalım tüm güzelliklerini konuşup tüm olumsuzlukları nasıl giderebiliriz diye tartışalım. İstanbul olalım birlikte mesafeleri birleştirelim sohbet edelim. İstanbul olalım aşklarımıza yanalım kavrulalım. İstanbul olalım en güzel yayıncıların birleştiği KahveFm de müziğin ahenginde kendimizden geçelim. İstanbul olalım siyah beyaz demeden tüm renkleri yaşayalım..Hadi gelin Chatdiyari.net İstanbul sohbet odalarında İstanbul olmaya bir olmaya birlikte olmaya …

İstanbul hakkında bir cok şiir yazılmıştır elbet ; yazıma son verirken içlerinden benim çok beğendiğim bir şiiri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Saygılarımla…

 

İstanbul Olmak

İstanbul olmak vardı
Paylaşılamamak ve…
Yıllara meydan okumak
Uğrunda canlar feda edilen olmak
Yani İstanbul olmak…

İstanbul olmak vardı
Kutsal olmak, vazgeçilemez olmak
İstenen, özlenen ve beklenen olmak
Evin en güzel, en özel çocuğu olmak
Yani istanbul olmak…

İstanbul olmak vardı
Kaybedilmek istenmeyen,
Bir elmas gibi olmak
Sonsuzluğa doğru ışıldayan bir ışık gibi olmak
Yani istanbul olmak…

Şahin Karakoç

Etiketler: , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

    Sevgi Saygı Duruşu ile Güzel Bir Sunucu

    Bi akdenizli olarak hayran oldugum istanbuldan yeni insanlar tanimak cok hos olacak..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

ChatDiyari.Net – Online Chat Sitesi İstanbul Sohbet Odaları - ChatDiyari.Net - Online Chat Sitesi