Ana Sayfa > Genel, Sohbet, Sohbet Chat Sitesi > Gönüllerde Köprü Olmak

Gönüllerde Köprü Olmak

Gönüllerde köprü olmak bir diyardan bir diyara duyguları , zaman kısıtlamalarını ve imkansızlıkları birleştirebilmek maksadıyla kurulmuş olan Chatdiyari.net İrc dünyansının en sağlam ekibiyle sizlere seviyeli ve neşeli bir sohbetin garantisini veriyor.

Çökmeye mahkum bir köprüden kim geçmek ister ki? Tabi ki kimse bu konuda risk almaz, tıpkı seviyesiz bir sohbet akışında devam eden ben kökenli bir sohbet platformunda kimsenin zaman kaybını göze alamayacağı gibi. O yüzden diyoruz ki kalıcı arkadaşlıklar, dostluklar kurulsun kimsenin mesleği ,fiziki ölçüleri, medeni durumu tartışılmadan gönlündeki zenginliğe göre değerlendirilsin. Muhabbet ederken karşımızdakinin gönlünden gönlümüze huzur aksın yüzümüzde tebessüm ışıltıları parlasın.

Elbette köprülerden herkes geçer  karşıdan gelen yolcu bazen sizi rahatsız eder sen geçme dur diyemezsin, bunu yapmanın sadece bir yolu vardır. Köprünün başında bir yetkilinin bulunması ve sorunlu kişileri gerektiği yerde durdurabilmesi. Burada devreye yine Chatdiyari.net giriyor. Sohbet ederken gönül köprünüzde sizi rahatsız edene çekinmeden dur diyebiliyor ve sizin her şekilde sorunsuz bir yolculuğa devam etmenizi sağlıyor.

Bizler bu köprünün emekçileri sizlerse o köprünün kurulum sebebisiniz. Sizler olmadan köprünün bir anlamı yok, bu köprü temellerini sağlam bir şekilde kurdu ve yıkılmaya da hiç niyeti yok 😉 İllaki bu köprüyü yıkmak isteyenler çıkacaktır maalesef samimiyeti, birliği, gerçek dostluğu kıskanan bir çok insan vardır olsun, onlarda olmalı elbet olmalı ki bizler ne kadar güzel bir Sohbet ortamı inşa ettiğimizin gurunu duyabilelim 🙂

Bu köprü sizler için tamamen ücretsiz olarak kuruldu herhangi bir geçiş ücreti almıyoruz:)

Chatdiyari.Net de sohbetinizi rahatlıkla yapabilir dostluklarınızı kurabilir ya KahveFm le ruhunuzu güzel ezgilerle besleyebilir, Oyun kanallarımızda zihninizi canlandırabilirsiniz…

Sohbetiniz daim olsun..

Saygılarımızla

 

 

 

Etiketler: , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

ChatDiyari.Net – Online Chat Sitesi Gönüllerde Köprü Olmak - ChatDiyari.Net - Online Chat Sitesi